Wielkość tekstu:

Wydarzenia

Szkolny Turniej Szachowy

W II semestrze bieżącego roku szkolnego rozegrany został kolejny Szkolny Turniej Szachowy. Tym razem udział w nim wzięło 24 uczestników podzielonych na 8 grup.

Warsztaty "Las w szkle"

19 kwietnia 4 AH-p uczestniczyła w warsztatach organizowanych przez Sztukarnię w trakcie których uczniowie mieli okazję samodzielnie skonstruować żywy las w słoiku.

Lekcja branżowa

Klasa 2AH odbyła lekcję branżową w hotelu Portos i Hotelu O3. To hotele działające w myśl zasady relaks w miejskim rytmie.

Konkurs "WIELKANOCNA PISANKA NARODOWA"

Z okazji Świąt Wielkanocnych został zorganizowany konkurs pt: Pisanka Wielkanocna. Nasi Uczniowie z klas od I do IV wykonali bardzo piękne i niepowtarzalne pisanki oraz stroiki, różnymi technikami np: brokatowe, papierowe, ze wstążek.

Spacer śladami "Ran pamięci" na Mokotowie

Klasa 1BH i 2BH wybrała się na spacer ulicami Mokotowa, gdzie do dziś można zobaczyć ślady po wojnie i Powstaniu Warszawskim. Czasami to ślad po pojedynczej kuli na fasadzie, czasem większe zniszczenia spowodowane odłamkami.

Warsztaty tworzenia stroików wielkanocnych

Klasa 1BH i 2BH gościła w Centrum Edukcyjnym „Sztukarnia” na warsztatach tworzenia stroików wielkanocnych nawiązujących do stosunkowo młodej w Polsce tradycji przygotowania tego typu dekoracji.

Pierwszy Dzień Wiosny!

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny zmieniliśmy gazetkę w hallu na pierwszym piętrze. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego wspólnymi siłami zrobiły Marzannę. Nie będziemy jej ani palić, ani topić. Zostanie z nami do 22 kwietnia.

21 marca Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca to data nieprzypadkowa. Nawiązuje do obecności u osób z Zespołem Downa dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21 parze chromosomów.